OGŁOSZENIE

Grupa Wspierająca Rodziców Przedszkola Publicznego Sióstr Służebniczek NMP NP im. Edmunda Bojanowskiego przyłącza się do pomocy dla Maksa Żeleźnego. Przygotowujemy zbiórkę zamkniętą, która zostanie przeprowadzona w formie aukcji. Dlatego zwracamy się do wszystkich Rodziców z gorącą prośbą o przyłączenie się do tego przedsięwzięcia i przekazanie na ten cel przedmiotów lub usług, które następnie wystawimy na aukcji. Na Wasze wsparcie czekamy na fb zamkniętej grupie https://www.facebook.com/groups/licytacjedlamaksa/, gdzie będzie prowadzona licytacja.Zbieranie przedmiotów i usług połączone jest z jednoczesną ich licytacją. Czekamy na Wasze dary serca.        Chcemy byście byli pewni, że aukcja zostanie przeprowadzona sprawnie, a pomoc trafi do Maksa, stąd podajemy garść informacji, które pomogą Wam podjąć decyzję o staniu się darczyńcą.

Jak przekazać przedmiot lub usługę na licytację?

Informacje o przedmiotach lub usługach, które chcecie przekazać na aukcję umieszczacie samodzielnie na grupie fb https://www.facebook.com/groups/licytacjedlamaksa/ lub wysyłacie na adres mailowy pomagamy.maksowi@gmail.com . Wtedy my zrobimy to za Was.

Możecie przekazać rzeczy nowe lub używane, ale w dobrym stanie. Informacja o przedmiocie aukcji powinna być uzupełniona o zdjęcie, cenę wywoławczą i sposób odbioru wylicytowanego przedmiotu.

W jaki sposób będzie prowadzona licytacja?

Licytujemy na zamkniętej grupie fb https://www.facebook.com/groups/licytacjedlamaksa/ poprzez podanie kwoty w komentarzu pod licytowanym przedmiotem. Wygrywający licytację przekazuje środki finansowe bezpośrednio na subkonto Maksa Żeleźnego (Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową, 01-849 Warszawa, ul Przybyszewskiego 47, Bank Pekao SA V o/W-wa, nr konta 08 1240 1066 1111 0000 0006 1694, w tytule wpisując: Maksymilian Żeleźny oraz nr licytacji).

Potwierdzenie przelewu przesyłamy na adres mailowy pomagamy.maksowi@gmail.com lub pokazujemy w przedszkolu jeśli tam odbywa się odbiór wylicytowanych fantów. Administrator potwierdza wpłatę wystawiającemu przedmiot. Po potwierdzeniu wpłaty można odebrać wygraną z licytacji.

Administratorami aukcji są: Monika Grzegorczyk, Natalia Kordasz i Agnieszka Fronczek- Kwarta

To do nas możecie kierować pytania na wskazany powyżej mail. Szczegółowe zasady licytacji znajdziecie w regulaminie umieszczonym na grupie fb https://www.facebook.com/groups/licytacjedlamaksa/.