Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

Zapraszamy rodziców i rodzeństwo na BAL  KARNAWAŁOWY w czwartek 7 lutego o godz. 1315 do KRAINY BAJEK I BAŚNI  w sali zielonej. Bilet wstępu – strój karnawałowy:)                                                                                                                                                                                     Przedszkolaki będą się bawić z wychowawcami już od godz. 915. Prosimy o przebranie dzieci w stroje pozytywnych postaci z bajek lub baśni bez dodatkowych, niebezpiecznych, ostrych rekwizytów.

W środę 6 lutego od godz. 8.00 zapraszamy rodziców do pomocy w dekorowaniu sali.

 

 

 

Podziękowania

Z SERCA DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZINOM, które  zakupiły paczki i spełniły marzenia 40 dzieci ze świetlicy „ANIELISKO”.

 Pani ANNIE KAWKA za uszycie opasek na głowy na „Orszak Trzech Króli”.

Dzień Babci i Dziadka

Po Jasełkach i życzeniach dzieci zaproszą swoje Babcie i Dziadków na wspólny poczęstunek. Z tej racji prosimy Rodziców o wpisanie się na odpowiednią listę wywieszoną na tablicy ogłoszeń i przyniesienie wybranych produktów do 20 stycznia. Dziękujemy!

Niedziela 6 stycznia

Dziękujemy za zgłoszenie udziału dzieci w ORSZAKU TRZECH KRÓLI. W piątek 4 stycznia zgłoszone dzieci otrzymają identyfikatory i stroje. Dojazd we własnym zakresie. Spotkamy się 06.01.2019 r. o godz. 12.00. przy wejściu do kościoła św. Ducha przy Pl. Wolności.

Ze względu na udział naszego przedszkola w „Orszaku Trzech Króli” –  6 stycznia Msza Święta w kaplicy Św. Krzysztofa rozpocznie się o godz.11.00. Zapraszamy!