Prezent z okazji zakończenia roku:)

Prezent z okazji zakończenia roku:)

Kochane Dzieci, drodzy Rodzice. Z okazji zakończenia roku przedszkolnego siostry i panie z przedszkola przygotowały dla Was małą niespodziankę:) Była to bardzo spontaniczna inicjatywa, bez prób i specjalnych przygotowań, ale przyniosła nam wiele radości! Mamy nadzieję, że Wam również się spodoba. Kliknijcie poniższy link i bawcie się dobrze! Życzymy wszystkim udanych oraz bezpiecznych wakacji i czekamy na spotkanie we wrześniu!

<iframe src=”https://drive.google.com/file/d/1-Awhjg5F9oxHs9wTYIILnJavR4U-Ii59/preview” width=”640″ height=”480″></iframe>

Uroczystości pogrzebowe

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że pogrzeb Ś.P. Pana Juliusza Ciepielowskiego odbędzie się we wtorek 30 czerwca o godz. 12.00. w kościele Ojców Jezuitów. Po Mszy Świętej zmarły zostanie pochowany na cmentarzu na Dołach.

W czwartek 2 lipca o godz. 8.30. w kościele Ojców Jezuitów zostanie odprawiona Msza Święta za Ś.P. Juliusza Ciepielowskiego – od Przedszkola Sióstr Służebniczek. Trwajmy w modlitwie.

Prośba do rodziców

Drodzy Rodzice, prosimy, aby do końca czerwca zabrać z przedszkola wszystkie osobiste rzeczy dziecka (rzeczy z szufladek, z szatni, worki ze strojami gimnastycznymi). Przedszkole jest czynne w godz. 7-16 i w tym czasie można odebrać rzeczy. Dziękujemy.

UBEZPIECZENIE DZIECKA

Drodzy Rodzice. Informujemy, że w nowym roku szkolnym 2020/2021 ,rodzice sami ubezpieczają swoje dziecko. Ubezpieczenie jest obowiązkowe i powinno obowiązywać od 1 września 2020r. Prosimy, aby do 10 września dostarczyć do przedszkola ksero podpisanej polisy ubezpieczeniowej.

Odpust parafialny

W piątek 19.06.2020 r. o godz. 18.00 będziemy przeżywać odpust parafialny w kościele o. Jezuitów. Po Mszy św. będzie procesja wokół kościoła. Zapraszamy dzieci i Rodziców na Eucharystię, a dziewczynki do sypania kwiatów. Sukienki do pobrania w przedszkolu. Mile widziane płatki kwiatowe.

Niedziela 21 czerwca- aktualizacja

Ponawiamy zaproszenie na Mszę św. w dniu 21.06.2020 r. o godz. 11.30 do kaplicy św. Krzysztofa na zakończenie przedszkola. Starszaki z grupy Dzieci Maryi na rozdanie dyplomów do sali zielonej. Prosimy też o przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa: maseczki w kaplicy, odpowiednia odległość. Ze względu na zwiększoną liczbę zachorowań w Łodzi oraz małą liczbę zgłoszonych rodzin (tylko 5) odwołujemy spotkanie na placu zabaw.